محصولات حرفه ای جوابگوی حرفه ای هاست

شرکت کیان پمپ بهسا دارای بیش از سی سال سابقه در ارائه انواع تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی ، صنعتی و ساختمانی است. این شرکت به طور تخصصی اقدام به تامین و فروش محصولات برترین برندهای دنیا در زمینه کشاورزی، صنعتی و ساختمانی نمود و با ایجاد سابقه و ارائه کیفیت فوق ‌العاده ، توانست در بین برترین فروشندگان بازار ایران قرار گیرد.

کلیه محصولات وارداتی کیان پمپ بهسا دارای تاییدیه استاندارد می‌باشند. همچنین تمامی محصولات این شرکت با گارانتی و با اتکا به ربع قرن تجربه و خدمات پس از فروش در سراسر کشور عزیزمان ایران عرضه می‌شوند.

مجموعه کارخانجات جیانگ دانگ JIANG DONG  ، اینجیا YINJIA ، آلفئو ALFEO ، کوئین QUEEN و روبین سوبارو ROBIN SUBARU  با بالاترین استانداردهای جهان پیشگام در نو آوری و طراحی با پیشرفته ترین متد روز جهان در برطرف کردن نیاز کاربران پیشرو بوده است.

اکنون مفتخریم که این مجموعه کارخانجات با رشد سریع و موفقیت نسبت به سایر رقبا در تهیه محصولات پر قدرت ، توانمند و کم مصرف در زمینه آبیاری-کشاورزی و برق رسانی نظر تمام متخصصان و مهندسان این امر را به خود جلب کرده است.

این شرکتها با مجهزترين آزمايشگاه ها و بهره گيري از پيشرفته ترين فن آوري و تكنولوژي روز دنيا و تأسي از تجربيات گرانبهاي خود در زمينه طراحي و ساخت ، تنوع محصولات را به بيش از 40 مدل در بخش هاي: کشاورزی ، صنعتی و همچنین ساختمانی رسانيده اند.

پیشگام در نوآوری و طراحی

طراحی مناسب و کاربردی محصولات علاوه بر افزایش کارایی و بهره وری بیشتر دستگاه ها سبب ایجاد تمایز در بازار شده و این امر همواره مورد توجه کیان پمپ بهسا میباشد.

بالاترین استانداردهای جهانی

همکاری در فروش محصولات برندهای مطرح و بنام دنیا که با رعایت بالاترین استانداردهای جهانی قدم در راه تولید نهاده اند همواره نقطه عطف این شرکت است.

قیمت های کاملا رقابتی

همواره واردات مستقیم و بدون واسطه از شرکت های تولیدکننده سبب کاهش هزینه های تمام شده و بواسطه آن ایجاد قیمت های مناسب و رقابتی در بازار می شود.

بیش از 25 سال سابقه

بیش از ربع قرن سابقه در فروش محصولات بهترین کمپانی های بزرگ جهان، کیان پمپ بهسا را به یکی از باسابقه ترین و خوشنام ترین شرکت ها در این بازار تبدیل کرده است.

پشتیبانی محصولات

از برجسته ترین نقاط یک شرکت ایده آل و معتبر، ارائه پشتیبانی خوب در کنار محصولات باکیفیت است. ازین رو کیان پمپ بهسا توجه خود را به ارائه گارانتی بلندمدت معطوف کرده است.

همگام با تکنولوژی روز دنیا

در دنیای امروزه تکنولوژی با سرعت بسیار بیشتری از گذشته در حال ترقی و پیشرفت است لذا همگام بودن با آن لزوم پایداری و پیشرفت در بازارهای جهانی است.

بر همین اساس عمده استراتژی شرکت های موفق بر یک موضوع اساسی استوار است. توانمندی کافی در ارائه خدمات مشتری مدارانه و تمرکز بر حفظ و رعایت حقوق مشتریان ، این همان موضوعی است که باعث شده تا شرکت کیان پمپ بهسا به یک شرکت بزرگ عرصه تامین و عرضه ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی ، صنعتی و ساختمانی مبدل شود.

بیش از سی سال سابقه در ارائه انواع تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی ، صنعتی و ساختمانی است.

تماس با مشاوران